Komplet welurowy niekoniecznie ze spodniami

Nie tylko sportowy komplet welurowy

Ubrania z materiałów dresowych to teraz hit. Są wygodne. Idealne dla siebie znajdzie każda kobieta, bez względu na swój gust czy noszony rozmiar. Jeśli nowym nabytkiem w szafie jest komplet welurowy, to jest to coś więcej niż modne, wygodne ubranie. To odzież szykowna. W takim komplecie bluza łączona jest z długimi spodniami. Są i inne możliwości.

Kobiece i szykowne dresy z weluru

Niektóre komplety wyglądają jak typowe dresy, czyli odzież sportowa. Różni je jednak tkanina. Welur połyskuje. Każdy ubiór z niego uszyty jest to odzież szykowna i kobieca. Tak wyglądają dresy welurowe. Nawet do tych z kapturem i typowo sportowych pasują szpilki i biżuteria. Są wśród takiej odzieży także ubrania, które mniej przypominają strój sportowy, a bardziej elegancki komplet. Takie pasują na różne, nawet uroczyste okazje. Na szczególne okoliczności pasują komplety eleganckie albo ze spódnicą.

Spodnie z długimi nogawkami to tylko jedna z możliwości. Są krótkie spodenki z weluru. Jeśli komplet dresowy ma zapewniać szykowny i kobiecy wygląd, to warto wybrać modele ze spódnicą. To jeszcze nowość, ale budząca coraz większe zainteresowanie.

Atrakcyjne zestawienie – bluza welurowa i spódnica

Ubiór na imprezę i na uroczystą okazję powinien ładnie się prezentować. Musi też pasować do kobiety, która go wybierze. Komplety welurowe pasują paniom bez względu na noszony rozmiar. Trzeba tylko wybierać je w rozmiarze właściwym. Jeśli kobieta nosi sukienki XXXL, to takich też musi poszukać dresów. Połączenie bluzy i spódnicy z weluru to dobry wybór, gdy potrzebna jest alternatywa dla sukienki. Ubiór taki jest: wygodny, kobiecy, szykowny. Spódnice mają różne fasony. Są przylegające do ciała oraz luźniejsze, w tym z falbankami. Można znaleźć idealny pod tym względem komplet.

Niekiedy, ubierając się na wyjątkową okazję, można mieć wątpliwości, czy pasuje włożyć komplet. Wtedy wybiera się tylko jedną rzecz np. górę albo dół. Jeśli jest to komplet dresy damskie i znajduje się w nim spódnica, to wątpliwości się nie pojawią. Jest to tak atrakcyjne zestawienie, że warto włożyć na siebie obie części.